Stranger Things 4. sezon için Freddy sürprizi!

Ünlü Netflix dizisi Stranger Things, 4. sezon için Ekim ayı başında yeniden çekime başladı. Son sezonunda sürpriz bir final yapan dizi, Freddy Krueger'in sürprizi ile çıktı. İşte Upside Down temasıyla ters orantılı paylaşılan yeni oyuncular:
Stranger Things 4. sezon için 9 yeni oyuncu
Stranger Things 4. sezon hikayesinin ilk fragmanında ortaya çıkan sürpriz, dizinin Rusya'da başlamasına işaret etti. Salgın nedeniyle ertelenen dizi Ekim ayında yeniden çekimlere başladı. Çekimlerle ilgili set fotoğraflarını paylaşan hesap, uzun bir aradan sonra dizi ile ilgili önemli bir paylaşımla karşımıza çıktı.
Asas
Buna göre Stranger Things yeni sezon için 9 yeni oyuncuyla anlaştı. Dizinin resmi anlatımı da oyuncuların karakterleri hakkında kısa bilgiler verdi. Aktörlerden biri de korku dizisi Nightmares of Elm Street'ten hatırladığımız Freddy Krueger karakterine hayat veren Robert Englund. Bunun dışında Game of Thrones'tan tanıdığımız Jaqen H'ghar karakterini canlandıran Tom Wlaschiha dizinin kadrosuna katılmış gibi görünüyor. Wlaschiha'nın oynayacağı karakter Dimitri adlı bir Rus muhafızdır. Gönderide, "Dimitri zeki ve çekici bir Rus hapishane gardiyanı ama ona güvenilebilir mi?" Karakter, formda kısaca açıklanmıştır.

Upside Down temasıyla diğer paylaşılan karakterlerin de paylaşılmış olması, filmin kötü adamlar olacağını ortaya koydu. Peki, Netflix dizisi Stranger Things'in yeni sezonunda nasıl bir hikaye ile karşılaşacağız? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bunlara da Göz Atın

Küçük kulaklar için tasarlanan: Mini boy kulaklık!

Vie Petite kulaklık, küçük kulak yapısına sahip kişiler için tasarlanmış bir üründür. Özellikle kulaktan düşen kulaklıklara çözüm sağlar;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir