A101’den 89 TL’lik saç maşası aldım – Arzum Nuvo AR5066

Günlük hayatta saçınıza şekil vermek için elektronik ısı araçları kullanırsanız günümüz teknolojisini kullanarak saça zarar vermeyen ürünleri tercih edebilirsiniz. Piyasada pahalı ürünlerin performansına yakın daha uygun fiyatlı ürünler de bulunabilir. Öyleyse, bugün herhangi bir uygun fiyatlı saç maşası var mı? Arzum Nuvo AR5066 saç maşası incelemesi sizlerle.
H4
Arzum Nuvo AR5066 saç maşası incelemesi
Seramik kaplama yüzeyi sayesinde saçınızı yüksek ısının aşındırıcı etkisinden koruyan Arzum Nuvo AR5066, kırılgan ve işlem görmüş saçlar için de idealdir. Saçınız yüksek sıcaklıklarda kolayca kıvrılırken, aynı zamanda yıpranmadan ve kabarmadan iyi kıvrılır. Daha fazla uzatmadan sizi videomuzla baş başa bırakalım. İyi eğlenceler ..

https://www.youtube.com/watch?v=mBNHjugcfGM & amp; özellik = youtu.be
Arzum Nuvo AR5066 özellikleri
Değiştirme butonu ile açılıp kapatılan makinenin tek bir ısıtma değeri vardır. Bu sınırlı özelliklerde bile en iyi performansla çalışan cihaz, 200 derecede çalışarak en hızlı şekilde bukleler yapmanıza olanak sağlıyor. Saç maşası, uzun saçlar için de uygundur.

18 cm'lik sarım çapı, standart bukle maşası çapından biraz daha incedir ve standart buklelerden daha kalıcı bukleler oluşturmanıza olanak sağlar. Bu çap, piyasada orta derecede yaygın bir model olmasına rağmen çok kullanışlıdır. Kablo uzunluğu 1,80 m olduğu için istediğiniz soketten uzatarak kolaylıkla saçınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. İnce yapısı özellikle düz ve inatçı saçlar için kullanışlıdır. İnce maşa başı, düz saçları olanların veya saçlarında uzun süre bukleler bulunmayanların, saçların daha kıvrımlı olmasını ve ısının daha iyi iletilmesini sağlayarak tercih edebilecekleri bir üründür. Maşa tüm saç tiplerinde etkin bir şekilde kullanılabilir. Hızlı ısınma özelliği, 35 saniyede ısıtılmış bir gövde sağlar. Kablo bağlantı noktası 360 derece dönebildiği için kullanım sırasında rahatlık sağlar.

Bunlara da Göz Atın

LG, sızdırılan katlanabilir telefon ile gündemde

Velvet ve Wing modelleriyle akıllı telefon pazarına yeniden giren LG, yeni bir patent sızıntısı ile gündeme geldi. LG'nin katlanabilir bir telefon üzerinde çalışmaya başladığı iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir