Twitter’ın yeni özelliği garip bir sorunla gündemde

Twitter Filoları birkaç gün önce kullanıcılara tanıtıldı. Bu özellik sayesinde sosyal medya ağlarında en çok kullanılan özelliklerden biri haline gelen "hikayeler özelliği" geç de olsa Twitter'a geldi. Twitter Filoları sorunu ile gündemde. Twitter kullanıcıları ilk Filo gönderilerini yaptı ancak 24 saat sonra silinmesi gereken gönderiler bazı kullanıcılarda silinmedi. Yine Twitter üzerinden sorunu bildiren kullanıcılar bir sorunla karşılaştıklarını gördü.
Twitter'dan rakip Instagram özelliği:Filolar
Twitter Filoları sorunla gündemde ama yakında düzeltilecek!
Yaşanan sorunla birlikte kullanıcıların Filo paylaşımına herkes erişebilir ve isteyenler bu paylaşımı indirmesine izin verir. Bu sorun ayrıca, kullanıcıların gönderilerinin süresi dolmuş olsa bile arşivlenmesinin kötüye kullanılmasına da yol açabilir.

tam açıklama:okuma bildirimini tetiklemeden kamu hesaplarından filoları toplama

uç nokta:https://t.co/332FH7TEmN
— katot eşcinsel tüp (@donk_enby) 20 Kasım 2020

Twitter'ın söz konusu sorunu fark ettiği ve üzerinde çalıştığı bildirildi. Sorunu yeni bir güncellemeyle çözmesi beklenen Twitter'ın açıklaması şu şekildedir:"Bazı Fleets medya URL'lerine 24 saat sonra ancak teknik bir çözüm yoluyla erişilebildiğine dair bir hatanın farkındayız. Olması gereken bir düzeltme üzerinde çalışıyoruz. Yakında kullanılabilir." Twitter'ın gelip giden iki yeni özelliği

Bunlara da Göz Atın

Bu Chrome eklentileri Facebook bilgilerinizi çalıyor olabilir

Facebook, uygulamasında kullanıcıların kişisel bilgilerini çaldığı iddiasıyla Google Chrome eklentilerini üreten Oink and Stuff'a dava açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir