Samsung Galaxy Z Fold 3 İçin Yepyeni Konsept Tasarım Videosu

Samsung'un en yeni katlanabilir akıllı telefonu olacak Galaxy Z Fold 3 için heyecan verici bir konsept tasarım videosu yayınlandı. Videoya göre Galaxy Z Fold 3, gömülü bir ön kamera ve S-Pen ile gelecek.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 2021'in ilk amiral gemisi akıllı telefonları olan Galaxy S21 ailesini 14 Ocak'ta gerçekleştireceği lansman etkinliğiyle tüketicilerin beğenisine sunacak. Galaxy S21 ile ilgili tüm detayları henüz öğrenmemiş olsak da heyecan verici bir konsept oluşturdu. Yılın en iddialı akıllı telefonlarından biri olması beklenen Samsung Galaxy Z Fold 3 için piyasaya sürüldü.

Bildiğiniz gibi Samsung, Galaxy Z Fold 2'deki birinci nesil Galaxy Fold ile karşılaştırıldığında tasarım konusunu ele alıyor. Ciddi bir gelişme göstermişti. Ekranda ciddi bir yer kaplayan çentik yerini küçük bir ekran deliğine bırakırken; Cihazın dışındaki küçük ikincil ekran da büyük, uçtan uca bir ekranla değiştirildi. Peki Galaxy Z Fold 3'te bizleri nasıl bir tasarım bekliyor?

Samsung Galaxy Z Fold 3, ekrana gömülü bir selfie kamerası ile gelebilir

Daha önce pek çok akıllı telefon için etkileyici konseptler ortaya çıkaran Concept Creator, sürekli sızıntılarıyla tanınan LetsGoDigital ile bilgi sızdırdı. buna dayalı olarak üç boyutlu bir Galaxy Z Fold 3 konsepti oluşturdu ve bunu YouTube'da paylaştı.

Paylaşılan videodaki en çarpıcı detay ise Galaxy Z Fold 3'ün ekranında kamera deliği veya çentik olmamasıdır. Çünkü sızıntılara göre Samsung, ana ekranda selfie kamerasını ekran altı kamera olarak sunacak. Galaxy Z Fold 3. Yine de bu konuda somut bir delil olmadığını belirtelim.

Galaxy Z Fold 3 yerleşik S-Pen ile gelebilir

Galaxy Z Fold 3 konseptindeki bir diğer detay ise S-Pen. Sızıntılara göre Samsung, Galaxy Z Fold 3 ile katlanabilir akıllı telefon serisine dokunmatik kalem desteğini getirecek. Bu olursa Galaxy Z Fold 3'ün devasa ana ekranının çok daha işlevsel hale geleceğini söylemek yanlış olmaz. Bu iki detay dışında Galaxy Z Fold 3'ün Galaxy Z Fold 2'den büyük farklar sunacağını söylemek zor. Ekran çerçeveleri önceki modele göre küçülmüş olsa da standart bir akıllı telefon için hala çok kalın. Ancak cihazın arka tarafında üçlü kamera kurulumu olacak ve bu kameralar Galaxy S21 ailesiyle benzer bir tasarıma sahip olacak.

Samsung Galaxy Z Fold 3 konsept tasarım videosu

Bunlara da Göz Atın

En değerli mobil oyunlar açıklandı! İşte zirvedekiler

Mobil uygulama pazarındaki gelişmeleri aktaran Sensor Tower, geçtiğimiz dönemde mobil oyun sektöründeki büyüme rakamlarını paylaştı. Hangi mobil oyunlar en yüksek piyasa değerine ulaşır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir