Kıyamet sonrasında geçen oyun Metro 2033 Redux, Epic Games’te ücretsiz

Geçtiğimiz hafta duyurulan ve birkaç gün önce başlayan ücretsiz oyun kampanyasının altıncı gününde ücretsiz verilecek oyun duyuruldu.

Epic Games bugün ücretsiz oyun, Metro serisinin ilk oyunu ve zamanının en iyi oyunlarından biri olan Metro 2033 verdi. Oyunu 23 Aralık 19:00'a kadar Epic Games hesabınıza eklerseniz oyun sizin olacak . Oyunun mağaza sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oynamayan oyunlara şiddetle tavsiye ettiğimiz bir oyundur. Epic Games'te oyunun değeri 31,00 TL'dir. Epic Games'in yarın vereceği oyun şimdilik net değil ama son zamanlarda sızdırılan liste şu ana kadar doğru gidiyor. O listeye göre yarın verilecek oyun, popüler strateji oyunu Tropico 5. Yarın saat 19.00'da satışa sunulacak. O zamana kadar, bugünün oyununu hesabınıza eklemeyi unutmayın.

2013'te dünya, neredeyse tüm insanlığı yok eden ve dünyanın yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren kıyamet gibi bir olayla harap oldu. Bir avuç kurtulan Moskova'nın yeraltının derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağa girdi.

Yıl 2033. Bütün bir nesil yeraltında doğdu ve büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu Şehirleri hayatta kalmak için mücadele ediyor, hem birbirleriyle hem de dışarıda Mutant canavarlarla bekliyorlar. Yangından önceki son günlerde doğmuş ama yeraltında büyüyen Artyom'sunuz. Şehrin sınırlarını hiç geçmemiş olan kaçınılmaz bir olay, insanlığın kalıntılarını yakın bir tehdit konusunda uyarmak için Metro sisteminin kalbine son bir çare çağrısında bulunuyor.

Ya gerçek tehdit içerdeyse?

Bunlara da Göz Atın

PS5 oyunu Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’e 60FPS ray tracing modu geldi

PlayStation 5'in çıkış oyunlarından Marvel's Spider-Man: Miles Morales, oyunun görsel performansı için yeni bir güncelleme ve yeni bir seçenek aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir