Hangi eski iPhone modelleri ne kadar destekleniyor?

Apple, eski iPhone modellerini destekleme konusunda çok cömerttir. Her yıl telefon üreten Apple, genellikle iPhone tarafında 1 model ve 3 versiyon çıkarıyor. Apple, ailesine dört yeni üye ekleyerek fark yaratarak bu yıl iPhone 12 Mini sürümünü piyasaya sürdü. Peki, eski iPhone modelleri ne kadar süreyle güncelleme alıyor?
Dayanıklılığıyla övgü toplayan iPhone 12'ler düşme testinde!
Apple'ın eski iPhone modelleri güncellemeleri ne kadar süreyle alıyor?
Birçok kişi uzun yıllardır yazılım desteğinden dolayı Apple'ı tercih ediyor. yapar. İPhone tarafında, son sürüm iOS 14 oldukça eski modellere kadar sunuluyor. iOS 14, en eskisi 2015'te piyasaya sürülen ve hala milyonlarca kişi tarafından kullanılan iPhone 6s ve 6s Plus için sunulmaktadır.

Desteğe baktığımızda kalabalık bir liste ile karşılaşıyoruz. 2015'ten 2020'ye kadar tüm modellere sunulan bu yazılım güncellemesi, kullanıcıları da memnun ediyor.

Apple tarafından sunulan eski iOS 14 güncellemesine sahip iPhone modelleri:

-iPhone 6s / 6s Plus

– iPhone SE (birinci nesil)

– iPhone 7/7 Plus

-iPhone 8/8 Plus

-iPhone X

-iPhone XS / XS Max

-iPhone XR

-iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max

-iPhone SE (ikinci nesil)

-iPhone 12/12 Mini / 12 Pro / 12 Pro Max

Statista verilerine göre Apple'ın iPhone 5S modeline verdiği destek kesilmeden önce 6 güncelleme aldığı belirtiliyor. Ayrıca iPhone 6S, 6S Plus ve SE'nin şimdiye kadar aldığı güncellemelerle yeni bir rekor kıracak gibi görünüyor.

& nbsp;

Bunlara da Göz Atın

iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?

Türkiye ve diğer ülkelerin iPhone Pro 12'yi almak için kaç gün hesap yapması gerekiyor? Soruyu cevaplayan araştırma yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir