Biden: ‘Trump’ın Yemin Törenine Gelmemesi İyi Bir Şey; O, Ülke İçin Utanç Kaynağı’

Seçtiği yeni üyeleri Delaware'deki kabinesine tanıtan Biden, ABD Kongresi'nde hayatını kaybeden polis yakınlarına başsağlığı diledi ve sorumluların sorumlu olması gerektiğini belirtti. Mücadeleye, aşılamaya ve ekonomiye odaklandığını ifade ederek, "Bu, Kongre'nin vereceği bir karar." Biden, baskında güvenlik zafiyetine ilişkin soruşturma açılması gerektiğini vurguladı.

Biden, Trump'ın 20 Ocak'taki açılış törenine katılmayacağının hatırlatılmasının ardından, "Gelmemesi iyi, ülke için utanç verici. Buna karşılık," Görmekten onur duyarım "Polis ile göstericiler arasında çatışma çıkarken, göstericilerin bir kısmı barikatları geçip Kongre binasına girmişti.

Ulusal Muhafızlar olaylara müdahale etmek için Kongre'ye sevk edildi ve Pentagon olayların gerçekleştiğini açıkladı. tüm Washington Ulusal Muhafızlarını harekete geçirdi. Ortak oturum kontrolü ele aldıktan sonra devam etti ve Seçilmiş Başkan Joe Biden seçimi kazandı.

Bunlara da Göz Atın

WhatsApp’tan Türkiye’deki Kullanıcıları İçin Açıklama

WhatsApp kullanıcılarının bu sabah Türkiye uygulama ekranında özel bir duyuru yayınlayarak, Hizmetleri ve Politikaları sağda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir