Uzaktan eğitim için hediye edilecek tablet bilgisayar sayısı 19 bine ulaştı

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar tarafından uzaktan eğitime erişim imkânı bulamayan öğrenciler için başlatılan kampanya kapsamında hediye edilecek tablet bilgisayar sayısı 19 bine ulaştı.

ROKETSAN, HAVELSAN, TEM ve STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş. 1000 yılında kampanya tablet bilgisayarını büyüttü.

Türkiye'nin ilk havacılık, havacılık ve teknoloji festivali en teknofest paydaşları ve firmamızın Türk savunma sanayisindeki liderliğinin katılımıyla hızla büyüyen Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş., "Geleceğimizin güvencesi gençlerimiz için 5 bin tablet . " Açıklamayla kampanyada yer aldı.

Bayraktar, Twitter hesabından "Türkiye'nin dört bir köşesindeki cevherimiz için. Uzaktan eğitimde 5 bin öğrenci olarak bisikletçilere katkı sağlamak için tablet bilgisayar hediye ediyoruz." ASELSAN Genel Müdürü Haluk Görgün, "eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunmak" amacıyla kampanyaya 5 bin tablet bilgisayarla destek vereceklerini söyledi.

Savunma sanayi firmalarının öğrencilere hediye edeceği tablet bilgisayar sayısı 19 bine ulaştı.

Bunlara da Göz Atın

‘Bir ticari işletme faaliyet gösterdiği ülkede ofis açmalı’

Öğretim üyesi Korhan Mavnacıoğlu, sosyal medyanın düzenlenmesi ile ilgili olarak, "Sosyal ağ sağlayıcıların kanunun gereklerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir