OnePlus’tan Mi Band serisine uygun fiyatlı rakip

OnePlus önümüzdeki günlerde yeni akıllı saatinin yanı sıra uygun fiyatlı akıllı bilezik modelini de tanıtabilir. Xiaomi'nin çok sevilen akıllı bileklik serisi Mi Band, en yeni üyesini birkaç ay önce aldı. Mi Band 5 önceki seriler gibi iyi satılsa da OnePlus bu popüler cihaza alternatif bir ürün sunmayı planlıyor.
OnePlus 9 prototipi karaborsaya düştü:İşte fiyatı
OnePlus uygun fiyatlı bir akıllı bileklik bulabilir
Bu yıl koronavirüs salgınının da etkisiyle giyilebilir cihazlar popüler hale geliyor. arttı. Hal böyle olunca birçok teknoloji şirketi akıllı telefonlarının yanında akıllı saatler veya akıllı bileklikler de piyasaya sürmeye başladı. Akıllı saat tarafında teknoloji devleri arasında önemli bir rekabet olsa da Xiaomi bir süredir akıllı bileklik tarafında liderliğini sürdürüyor. Huawei de popüler akıllı bileklik modellerine sahip ancak akıllı bilekler arasında en çok tercih edilen cihaz Xiaomi imzalı Mi Band serisidir. OnePlus'ın 2021 yılında sadece akıllı bir saat değil, aynı zamanda uygun fiyatlı bir akıllı bileklik olduğu da bildiriliyor. OnePlus'ın yeni akıllı bileziğinin 40 dolar civarında olması bekleniyor ve Mart ayı sonu gibi çıkacak.

OnePlus'ın henüz resmi bir durumu olmasa da AndroidCentral'ın ulaştığı bilgiler cihazın geleceğini gösteriyor. görsel temsili seçildi.

Bunlara da Göz Atın

LG, sızdırılan katlanabilir telefon ile gündemde

Velvet ve Wing modelleriyle akıllı telefon pazarına yeniden giren LG, yeni bir patent sızıntısı ile gündeme geldi. LG'nin katlanabilir bir telefon üzerinde çalışmaya başladığı iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir