OnePlus 8T tanıtım tarihi sızdırıldı

Şirketin bu yıl OnePlus 8 Pro modelini piyasaya sürmeyeceği iddia ediliyor. Güvenilir kaynaklardan biri olan İşhan Agarwal, OnePlus 8T tanıtım tarihi hakkında açıklama yaptı. Yeni modelle birlikte yeni bir kablosuz kulaklık modelinin piyasaya sürülmesi bekleniyor.
Yeni OnePlus 8T tasarımı sızdırıldı
OnePlus 8T lansman tarihi sızdırıldı
Son zamanlarda etkinliğin OnePlus Nord model etkinliğine benzeyeceği ve sadece çevrimiçi olarak düzenleneceği iddia edildi. Yeni modelle birlikte uygun fiyatlı Buds Z TWS kablosuz kulaklıkların da tanıtılacağı iddia ediliyor. OnePlus 8 modelinden farklı olarak 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olması beklenen yeni cihaz, 6.55 inçlik AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak. 4.500 mAh pil kapasitesi ve 65 W hızlı şarj desteği ile gelmesi beklenen cihaz, gücünü Snapdragon 865 modelinden alacak.

8 GB / 12 GB RAM ve 128 GB / 256 GB depolama seçenekleriyle piyasaya sürülecek olan OnePlus 8T modeli, 32 Megapiksel selfie kamera ile gelecek. OnePlus 8 modelinden farklı olarak, arka kamera dizisi 5 Megapiksel makro lens ve 2 Megapiksel derinlik sensörüne sahip olacak. 4K 60 FPS ve 1080P 240 FPS çekim sunacak olan model, günümüz standartlarını aşacak.

Yeni modelin 14 Ekim 2020'de tanıtılacağı İşhan Agarwal tarafından sızdırılmıştı.

Bunlara da Göz Atın

Xbox Series X ısınma sorunu ile gelebilir!

Xbox Series X çıkmadan önce oyun editörlerine ve yayıncılarına gönderildi. Bu insanlar konsol çıkmadan önce cihazı inceliyorlar ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir