Blizzard’dan Büyük Jest: Overwatch, 4 Ocak’a Kadar Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Blizzard, oyuncuları gülümsetecek bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında en popüler oyunlarından biri olan Overwatch'ı ücretsiz olarak dağıtmaya başlayan şirket, Overwatch'ın 4 Ocak'a kadar ücretsiz oynanmasına olanak tanıyor.

2020 yılının sonuna yaklaşırken kampanyalar oyuncuları gülümsetmeye başladı. Epic Games, bir oyunu günlerdir ücretsiz olarak dağıtırken, Steam akşam itibariyle kış indirimlerini resmen başlattı. Şimdi de video oyun sektörünün önemli isimlerinden Blizzard tarafından PC oyuncuları için yeni bir kampanya başlatıldı. Şirket, popüler oyunu Overwatch'ı birkaç gün de olsa tamamen ücretsiz yaptı. Blizzard'ın kampanyası diğer ücretsiz oyun kampanyalarından biraz farklı. Örneğin, Epic Games'ten ücretsiz olarak aldığınız bir oyun sonsuza kadar kitaplığınıza eklenir. Ancak Blizzard, ücretsiz olarak dağıtımına başladığı oyunun 4 Ocak'a kadar ücretsiz oynanacağını söylüyor. Yani 5 Ocak'ta oyuna girmek istiyorsanız ödeme yapmanız gerekecek.

Overwatch ne tür bir oyun?

İlk olarak 2016 yılında piyasaya sürülen Overwatch, çok oyunculu bir nişancı oyunudur. Birinci şahıs bakış açısına sahip olan oyun, en çok grafik yapısı ile beğeni topluyor. Oyunun geniş bir karakter yelpazesine sahip cömertliği de takdire şayan. Milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanan Overwatch, artık 4 Ocak'a kadar ücretsiz olarak deneyimlenebiliyor.

Bunlara da Göz Atın

En değerli mobil oyunlar açıklandı! İşte zirvedekiler

Mobil uygulama pazarındaki gelişmeleri aktaran Sensor Tower, geçtiğimiz dönemde mobil oyun sektöründeki büyüme rakamlarını paylaştı. Hangi mobil oyunlar en yüksek piyasa değerine ulaşır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir