Bitcoin’de düşüş devam ediyor

Kripto para birimi Bitcoin, geçen hafta rekor zirveden sonra ciddi bir değer kaybı gördü. 40.000 $ bandını aşan Bitcoin değeri bugün 35.000 $ 'ın altında.
WhatsApp silinmeli mi? Ne kullanacağız? İlk etapta keskin bir düşüş gören ve bir günde 35 bin dolar seviyelerini gören sanal para, 35 bin bandının altına düştü. Bu değerin Türk Lirası karşılığı 246.523'tür. Bitcoin'in rekor kırdığı dönemdeki Türk Lirası değeri, 300 bin lira bandına dayanıyordu.

Bitcoin 12 bin dolar kaybetti
Dün kripto para birimi daha güçlü bir düşüş gördü. Daha önce 40.000 doları bozan Bitcoin, 12.000 dolar değer kaybetti ve 30.000 dolar gördü. Ancak sanal paranın değeri kısa sürede 35 bin dolar bandına ulaştı. Sanal para biriminin grafiği sürekli değişirken, Amerikan Yatırım Bankası JP Morgan'ın tahmini gündemden düşmüyor. JP Morgan'a göre Bitcoin değeri 146 bin doları aşacak. Ancak kripto paradaki düşüşler nedeniyle birçok kişinin kafasında bu tahmin için pek çok soru işareti ortaya çıkıyor.
WhatsApp'tan büyük hata! Google'da özel sohbetler

Bunlara da Göz Atın

LG, sızdırılan katlanabilir telefon ile gündemde

Velvet ve Wing modelleriyle akıllı telefon pazarına yeniden giren LG, yeni bir patent sızıntısı ile gündeme geldi. LG'nin katlanabilir bir telefon üzerinde çalışmaya başladığı iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir