Yüksek Fiyatlı PlayStation 5’e Ücretsiz Çözüm (!): PS5 Simülatörü

Alex Grade adlı bir geliştirici, PlayStation 5 alamayanlar için kendi kutu açılışlarını yapabilecekleri bir PS5 simülatörü geliştirdi. Kapımıza gelen konsolu alarak başladığımız bu oyunda konsolu açıp kurmaya çalışıyoruz.

Japonya merkezli teknoloji devi Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5, uzun bir bekleyişin ardından nihayet bu hafta ülkemizde piyasaya sürülecek. Yeni nesil konsollar bizi heyecanlandırsa da 8.299 TL etiket fiyatını duyduktan sonra birçoğumuzun coşkulu olduğu söylenebilir.

Üstelik parayı dengelemek ve PlayStation 5'i satın almak yeterli değil:Diğer önemli sorunların yanı sıra, yeni nesil konsolda oynanacak yeni nesil oyunları satın almak. Yeni bir 4K destekli monitör satın almak ve yeni bir ses sistemi kurmak gibi uzun bir şey listesi var. Bunların fiyatının konsol fiyatından çok da düşük olmadığını hatırlatalım. Peki tüm bu konsollara ve oyunlara bir kuruş bile harcamadan PlayStation 5'i deneyimlemek nasıl olurdu?

PlayStation 5'i satın alamayanların imdadına yetişen hizmet:PlayStation 5 Simulator

Alex Grade tarafından geliştirilen PS5 Simulator, oyunculara kendi PlayStation 5'lerini açma fırsatı sunuyor. Hand Simulator'dan hatırlayacağınız bir simülasyon oyunu olan PS5 Simulator, PS5 Simulator'da yapmamız gereken, etrafındaki öğeleri kullanarak PlayStation 5'i kutudan çıkarıyor.

10-15 dakikalık kısa bir oyun deneyimi vaat eden bu oyuna kapımıza gelen konsolu alarak başlıyoruz. Ardından kutuyu çevreleyen öğeleri kullanarak açıyoruz ve ardından kabloları TV'ye bağlıyoruz.

Bunlara da Göz Atın

Gına Geldi: Cyberpunk 2077 Bir Kez Daha Ertelendi

Oyun dünyasının dört gözle beklediği CD PROJEKT RED'in üretimi Cyberpunk 2077, bugün bir kez daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir