Xiaomi Mi Watch Lite özellikleri ortaya çıktı

Çinli Xiaomi markasının yeni akıllı saat modeli olan yeni Xiaomi Mi Watch Lite'ın özellikleri hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni modelin hem tasarımı hem de teknik özellikleri sızdırıldı. Xiaomi, anlaşıldığı kadarıyla akıllı saat modellerini çeşitlendirmek istiyor.
Beklenen Apple Watch uygulaması geri döndü
Xiaomi Mi Watch Lite özellikleri ve tasarımı sızdırıldı
Öncelikle tasarımla ilgili detayları açıklamak gerekirse yeni modelin kare olduğunu söylemek mümkün. Akıllı saatin yan tarafında Apple Watch'a benzer bir sistem var. Nitekim yeni model geçen yıl açıklanan Xiaomi Mi Watch modeline uygun fiyatlı bir alternatif olarak ön plana çıkacak.

Yeni Xiaomi akıllı saatinin teknik özellikleriyle ilgili ilk göze çarpan detay ise 1,41 inç HD ekran. Ayrıca dahili GPS, 230 mAh dahili batarya ve 5W şarj desteğine sahiptir. Bluetooth 5.1 ile bağlanan yeni akıllı saat hem Android hem de iOS cihazlarla kullanılabilir. İOS'ta Android ve iOS 10 ve üzeri sürümlerde 4.4 ve üzeri sürümlerle kullanılabilir. Şu anda, net çıkış tarihi ve fiyatı hakkında net bir bilgi yok. Xiaomi Mi Watch Lite hakkında daha detaylı bilgiler ilerleyen günlerde ortaya çıkmaya devam edecek.

Bunlara da Göz Atın

Twitch’te bir yol ayrımı daha

Dünyaca ünlü yayın platformu Twitch, şirketin en başından beri içinde bulunduğu bir isimle yollarını ayırdığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir