Xbox Series X ısınma sorunu ile gelebilir!

Xbox Series X çıkmadan önce oyun editörlerine ve yayıncılarına gönderildi. Bu kişiler, konsol çıkmadan önce cihazı incelemek ve test etmek için uzun zaman harcıyor. Bu sayede konsol hakkında hiçbir fikri olmayan kullanıcılara fikir sunabilirler.
Xbox Series X kutusu ortaya çıktı!
Xbox Series X bir ısınma sorunu ile gelebilir
Bazı editörler test hakkında konuştukları bir video yaptılar. Öncelikle birçok kişi konsoldan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Oyunların performansından, yükleme sürelerinden ve grafiklerinden bahsediyorlardı. Ancak CNET video editörü ve Giant Beatcast üyesi Jeff Bakalar, arkasında duran konsol hakkında konuşmaya başladı. Hareket halinde olmamasına rağmen sıcak olduğunu ve konsolun çok sessiz çalıştığını söyledi.

Görüşmenin heyecanı içindeki Bakalar, arkada duran konsolun SSD kartuşunu o sırada sıcak olduğunu söyleyerek çıkardı ve hızlıca serbest bıraktı. Maalesef videoyu yayınlayan kişi videoyu yüklenen platformdan kaldırdı. Bu haberin ardından Microsoft, Xbox Series X'in Xbox One X'ten çok ısınmadığını duyurdu. Düzenleyici, konsolun havalandırma deliklerini kapatacak veya daha az hava alacak şekilde konumlandırılabilir. Microsoft konsolu tanıttığında en çok övdüğü konu soğumuştu. Ancak konsol çıktığında bu durumdan emin olacağız.

Bunlara da Göz Atın

Bu Chrome eklentileri Facebook bilgilerinizi çalıyor olabilir

Facebook, uygulamasında kullanıcıların kişisel bilgilerini çaldığı iddiasıyla Google Chrome eklentilerini üreten Oink and Stuff'a dava açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir