Xbox özel oyunu CrossfireX ertelendi

Microsoft tarafından yayınlanan ve Smilegate Entertainment tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı oyunu CrossfireX maalesef ertelendi.

Geçen yıl E3 etkinliğinde duyurulan CrossfireX'in normalde bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyordu ancak çıkış tarihi net değildi. . Geçen gün oyun maalesef 2021'e ertelendi. Yine net çıkış tarihi belli değil. Tahmin edebileceğiniz gibi oyunun gecikmesinin sebebi Covid-19. CrossfireX, birinci şahıs bakış açısına sahip bir nişancı oyunudur. Oyunun ücretsiz bir çok oyunculu modu olacak. Alan Wake, Control ve Quantum Break oyunlarından tanıdığımız Remedy Entertainment, oyun için bir hikaye modu hazırlıyor. Hikaye modu Premium Battle Pass'e dahil edilecek, yani ücretsiz değil. CrossfireX, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S için 2021'de piyasaya sürülecek. Sınırlı bir süre için Xbox'a özel olacak.

Bunlara da Göz Atın

74 TL değerinde iki oyun Epic Store’da ücretsiz oldu

Epic Games Store bu hafta yine güzel bir kampanya ile karşınızda. Toplam değeri 74 TL olan Costume Quest 2 ve Layers of Fear 2 oyunları tamamen ücretsizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir