Will Smith’in İsmini Duyurduğu Ünlü Dizinin 30. Yılını Kutladığı Özel Bölüm İçin Tarih Verildi

Will Smith'in duyurduğu 'Bel-Air'in Taze Prensi' dizisinin 30. yıl dönümünü kutlayan özel bölüm tarihi bugün belli oldu. HBO Max kanalında yayınlanacak ve oyuncuların yeniden bir araya gelmesine zemin hazırlayacak bölüm 19 Kasım'da yayınlanacak.

İlk olarak 10 Eylül 1990'da vizyona giren The Fresh Prince of Bel-Air, günümüzün en yıldız isimlerinden Will Smith'in ilk yapımlarından biriydi. 1980'li yıllarda 'The Fresh Prince' adıyla rap dünyasında adından söz ettiren Will Smith, 1990 yılında ekrana geldi.

Will Smith ile aynı isimli dizi 1996 yılına kadar yayında kaldı. 6 sezonun sonunda dizi sona erdiğinde Will Smith için yepyeni bir sayfa açıldı. Artık Will Smith televizyon dünyasında daha aktif olacak ve bir yıldız olacaktı.

Dizinin özel bölümü 19 Kasım'da yayınlanacak:

2020, Will Smith'in çıkışını yaptığı The Fresh Prince of Bel-Air için de özel bir yıldı. Çünkü bu yıl dizi 30. yılını kutluyordu. Özellikle dizinin 30. yılı için dizinin ünlü isimleri yeniden bir araya geldi. Bu birleşmenin bekleyenlerle buluşacağı tarih bugün resmen açıklandı. Yeniden birleşme ve 30. yıl dönümünü kutlayacak olan yapımın fragmanı da bugün yayınlandı.

HBO Max'in yazısında, The Fresh Prince of Bel-Air oyuncularının The Fresh Prince of Bel-Air Reunion yeniden buluşmasının 19 Kasım'da yayınlanacağı duyuruldu. ünlü sitcom dizisinin en iyi ve özel anlarına odaklanın ve hikayeyi oyuncuların ağzından anlatın.

Bunlara da Göz Atın

Netflix’e 2021 yılında CG Resident Evil dizisi geliyor

Netflix, 2021'de Resident Evil CG animasyon dizisinin geleceğini duyurdu. Resident Evil: Infinite Darkness adlı dizide Claire Redfield ve Leon S. Kennedy'nin maceralarını izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir