Vivo’nun kamerası çıkartılabilen telefon tasarımı!

Vivo, farklı tasarımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Şimdi ortaya çıktığı kadarıyla Vivo, çıkarılabilir telefon tasarımıyla adından söz ettiriyor. Yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken Çin merkezli Vivo, söz konusu kamera tasarımıyla da “ tasarım ödülü '' kazandı.
Vivo X50 Pro Plus DxOMark sonucu açıklandı! Söz konusu olduğunda akıllı telefon tasarımlarıyla her zaman dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu yılki Vivo Apex, ekran altı ön kameraya öncülük etti. Ayrıca Vivo, bizi pop-up kameralarla (açılır kameralar) ilk kez tanıştıran oldu. Vivo şimdi de telefonun gövdesinden ayrılabilen yeni tip akıllı telefon kamerasıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekiyor. durur. Resmi olarak satışa çıktığı düşünülmeyen bu telefonun ilginç olduğunu söylemek mümkün. Bu çıkarılabilir kameranın aktif kullanımının ne olduğu bilinmemektedir. Çünkü kameranın çıkarılıp çıkarılamayacağı bilinmediğinden, kullanıcıların farklı kamera modülleri arasında geçiş yapmasına veya uzak kamerayı kullanmasına izin verilir.

Bunlara da Göz Atın

Bu Chrome eklentileri Facebook bilgilerinizi çalıyor olabilir

Facebook, uygulamasında kullanıcıların kişisel bilgilerini çaldığı iddiasıyla Google Chrome eklentilerini üreten Oink and Stuff'a dava açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir