Ubisoft Montreal ofisinde rehine krizi!

Birçok oyunla oyuncuların beğenisini kazanan Ubisoft, dünya çapındaki ofisleri ile de başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Yeni bir rapora göre, Ubisoft'un Kanada'nın Montreal kentindeki ofisinde haciz sorunu yaşanıyor.
Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla için özür diler
Ubisoft Montreal ofisi çalışanları rehin aldı
Sosyal medya ve Kanadalı haber kuruluşlarından paylaşılan haberlere göre Ubisoft Montreal Olası bir haciz sorunu ofisinde devam ediyor. Raporlara göre, ofisteki çalışanların konferans odalarında saklandıkları söyleniyor. Olay yerinde çok sayıda güvenlik gücü de var. Montreal Polis Teşkilatı, Twitter'da bölgede bir polis operasyonu olduğunu doğruladı ve insanlardan uzak durmalarını istedi. TVA Nouvelles Haber kanalı, TV'de paylaşılan habere göre bölgede SWAT ekiplerine eşdeğer bir polis gücünün konuşlandırıldığını bildirdi. Bazı çalışanların çatıya çıkıp kapıya barikat kurduğu söyleniyor. Bu, Eric Pope tarafından paylaşılan tweet'te açıkça görülüyor.

https://twitter.com/SPVM/status/1327328637323014147

Stüdyoda tanınmış bir topluluk yöneticisi olan Eric Pope, televizyonda gösterilen hava görüntülerinde meslektaşlarının binanın çatısına kaçtıklarını söyledi.

Twitter'daki bir kullanıcı "Bu son zamanlarda oluyor" diyen bir tweet ile video paylaştı

Güncelleme:Rehine krizinin yanlış bir raporu. Sonucun bulunduğu ve binada herhangi bir davetsiz misafirin bulunmadığı bildirildi.

& nbsp;

Bunlara da Göz Atın

Küçük kulaklar için tasarlanan: Mini boy kulaklık!

Vie Petite kulaklık, küçük kulak yapısına sahip kişiler için tasarlanmış bir üründür. Özellikle kulaktan düşen kulaklıklara çözüm sağlar;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir