Twitch’te bir yol ayrımı daha

Twitch platformunun kurucularından Kevin Lin, geçen gün yaptığı açıklamayla şirketten ayrıldığını açıkladı. Böylece, Twitch'in kurucularından yalnızca biri şirkette kaldı.
Twitch yayıncıları DMCA sorunu nedeniyle ayaklandı
Twitch, kurucularından CEO olarak görev yapan Emmet Shear ile ayrıldı. Lin, 2008-2018 yılları arasında işletme müdürü olarak görev yaptı. Daha önce kurucu ortaklar arasında yer alan Justin Kan, Kyle Vogt ve Michael Seibel, çeşitli nedenlerle şirketten ayrıldı. Gelecek planlarının net olmadığını ifade eden Lin, "Ailem ve sevdiklerimle vakit geçirmeyi, biraz uyumayı ve rahatlamayı, spor yapmayı ve tabii ki oynayamadığım video oyunlarıyla uğraşmayı dört gözle bekliyorum. " Ayrıca Lin, "Merakımı genişletmeye ve teknolojinin hayatlarımızda olumlu bir güç olduğu bir dünyayı keşfetmeye devam edeceğim için çok heyecanlıyım" dedi. "Kevin, 12,5 yıllık görev süresi boyunca benim ve Twitch liderlik ekibinin inanılmaz bir ortağı oldu ve kültürümüzü ve işimizi inşa etmede etkili oldu." CEO'su Emmett Shear yaptığı açıklamada. ve onun tutkusu için minnettarız. Sektöre katkılarının devam etmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. "İyi dileklerini dile getirerek iletti.

& nbsp;

Bunlara da Göz Atın

Küçük kulaklar için tasarlanan: Mini boy kulaklık!

Vie Petite kulaklık, küçük kulak yapısına sahip kişiler için tasarlanmış bir üründür. Özellikle kulaktan düşen kulaklıklara çözüm sağlar;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir