Thunderbolt Nedir, Thunderbolt 3 ve 4 Arasında Ne Fark Var?

Yeni sürümüyle tekrar duyduğumuz Thunderbolt, özellikle Apple kullanıcıları tarafından iyi biliniyor ancak birçok kullanıcı bu teknolojiden habersiz. Sizin için Thunderbolt nedir sorusuna cevap verdik ve sistemin iki farklı versiyonu olan Thunderbolt 3 ile Thunderbolt 4 arasındaki farkları detaylı olarak anlattık.

Uzun yıllardır kullanılan kablolu bir veri ve güç aktarım teknolojisi olan Thunderbolt, yeni oluşturduğu bir versiyonla adından söz ettirmeye başladı. Apple kullanıcılarının bilhassa aşina olduğu bu teknoloji hakkında birçok kullanıcının soru işaretleri vardır. Thunderbolt 3 ile zaten piyasada bulunan teknoloji, Thunderbolt 4 ile yeni soru işaretleri getirdi.

Thunderbolt 3 ile Thunderbolt 4 arasındaki fark nedir? Thunderbolt 3 kullanıcıları bile böyle bir soru sorabilir. Bu sistemin farkında olmayan kullanıcılar için Thunderbolt 4 sürümünün bir anlamı yoktur. Peki anlatıldığı şekliyle bu ne anlama geliyor? Sizin için Thunderbolt nedir sorusuna cevap verdik ve sistemin iki farklı versiyonu olan Thunderbolt 3 ile Thunderbolt 4 arasındaki farkları detaylı olarak anlattık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir