The Batman için kötü, The Matrix 4 için iyi haber!

Batman için belirlenen vizyon tarihi değiştirildi. Bu filmin başrol oyuncusu Robert Pattinson'ın henüz bir açıklama yapmadığı bu gelişme pek çok seyirciyi üzdü.

Bu Warner Bros Entertainment filmine ek olarak, Shazam 2 ve The Flash beklenenden daha geç gösterilecek. Flash, 3 Haziran 2022'de izleyicilerle buluşacak.

Bu tarih 4 Kasım 2022 olarak değiştirildi. Shazam 2, 4 Kasım 2022'de sinemaseverlere sunulacaktı, ancak bu tarih şu anda 2 Haziran 2023. Batman'ın yeni vizyon tarihi nedir?
Örümcek Adam 3 filminin kötü adamı belli oldu!
Dwayne Johnson'ın üstlendiği Black Adam filmi, 22 Aralık 2021'de sinema tarihinde yerini alacaktı. Minecraft adlı film 3 Mart 2022'de aramızda olacaktı ancak bu iki filmin yapımı durduruldu. şimdilik. Batman'in çekimleri henüz tamamlanmadı.

Hatırlanacağı üzere Robert Pattinson'ın COVID-19 testi pozitif çıktı. Bu durum, çekimi yarıda kesti. Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss ikilisinin yer alacağı Matrix 4, sinemaseverleri güldürdü. Bu filmin gösterim tarihi Nisan 2022 olarak açıklandı. Bu tarih 22 Aralık 2021 olarak değiştirildi. Yeni tarihler hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bunlara da Göz Atın

Xbox Series X ısınma sorunu ile gelebilir!

Xbox Series X çıkmadan önce oyun editörlerine ve yayıncılarına gönderildi. Bu insanlar konsol çıkmadan önce cihazı inceliyorlar ve ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir