Spotify bu yılın özetini sunuyor: Yeni listeler!

Spotify Wrapped, 2020 dinleme alışkanlıklarınızı hikaye tarzı bir formatta anlatır. Kullanıcılarının her yıl en çok dinlediği parçaları, sevdikleri stilleri ve sanatçıları değerlendiren Spotify, bu yılki kullanıcı etkinliğini de paylaştı. Spotify'ın 6 yeni özellik sunduğunu duyurarak neler sunduğuna bir göz atalım:
Spotify, yılın en çok dinlenenlerini açıkladı!
2020'ye Spotify Sarılı ile Bakabilirsiniz
Spotify, kullanıcıları en çok hangi sanatçıları dinledikleri, kaç saat müzik dinledikleri ve yıl sonuna kadar birçok ayrıntı hakkında bilgilendiriyor. yapar. Spotify kullanıcıları en çok hangi türleri dinlediklerini öğrenirken, hazırlanan listelerle en çok hangi şarkıyı ve en çok hangi dönemin müziğini dinlediklerini görebiliyorlar. Spotify bu yıl bunu kullanıcılara farklı bir formatta sunuyor:Hikaye formatı!

Ana sayfada görünen 2020 özeti de bazı yeni detaylar sunuyor. Bunlardan ilki uygulama içi sınavlardır. Yanlış duymadınız, en çok dinlediğiniz podcastlerden en çok dinlediğiniz müziğe zor sorularla karşı karşıya kalıyorsunuz, en çok dinlediğiniz on yılı tahmin etmenizi isteyen Spotify'ın verdiği sonuçlar sizi şaşırtabilir.

Benim için özel olarak hazırlanan liste şu şekildedir, en sağda, uygulama içi oyun özelliği [/ caption]

En çok dinlediğiniz 100 şarkıdan, kaç dakika dinlediğinize kadar detaylı istatistikler sunulur. Spotify, dinleme stillerine bağlı olarak premium kullanıcıları için de yeni rozetler getiriyor. Yeni kişiselleştirilmiş çalma listeleri, bu yıl dinlediğiniz şarkılardan oluşuyor. Spotify tarafından oluşturulan Wrapped, kullanıcı olmasanız bile size açık.

Yukarıda bahsettiğimiz kişiselleştirilmiş listeler, Spotify'ın hem Android hem de iOS sürümlerini kullanan kullanıcılar için sunulmaktadır.

Bunlara da Göz Atın

LG, sızdırılan katlanabilir telefon ile gündemde

Velvet ve Wing modelleriyle akıllı telefon pazarına yeniden giren LG, yeni bir patent sızıntısı ile gündeme geldi. LG'nin katlanabilir bir telefon üzerinde çalışmaya başladığı iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir