Oppo, 17 Kasım’da tanıtacağı artırılmış gerçeklik gözlüğünün görüntüsü paylaştı

Dünyanın en büyük akıllı telefon tedarikçilerinden biri olan Çinli Oppo şirketi, yeni bir giyilebilir cihaz olan yeni nesil artırılmış gerçeklik (AR) gözlüklerinin yakında duyurulacağını tahmin eden bir teaser görüntüsü yayınladı.

Cihaz Shenzhen'de (Guangdong Eyaleti, Çin) yapılacak 2020 Oppo Geleceğin Teknolojisi Konferansı kapsamında önümüzdeki hafta 17 Kasım'da piyasaya sürülecek. Teaser'da görebileceğiniz gibi, yeni ürün sıradan güneş gözlüklerine benziyor. Özel bir görselleştirme sistemi sayesinde kullanıcılar gerçek dünyayı ve elektronik sistemin oluşturduğu görüntüyü görebilecekler.

Artırılmış gerçeklik gözlüklerinin üst köşelerinde entegre kameralar ve burun köprüsünde ek sensörler yer alıyor. Oppo, artırılmış gerçeklik gözlüklerinde derinlik sensörlerinin varlığından, ses komutlarını tanıyan bir dizi mikrofondan ve surround ses destekli bir ses sisteminden bahsediyor. Şirketin düzenlenecek konferansta diğer heyecan verici yeni ürünlerini de duyurması bekleniyor. Söylentilere göre arkasında kamerası bulunan esnek katlanabilir bir akıllı telefon da tanıtılacak. Ek olarak, Oppo'nun en son ultra hızlı şarj teknolojilerini sergilediği söyleniyor:125W kablolu ve 65W kablosuz.

Bunlara da Göz Atın

OnePlus 8T’nin kamera tasarımı ortaya çıktı

Yakında piyasaya sürülecek olan OnePlus 8T'nin kamera tasarımının görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüler, sızıntılarda önceden tahmin edilen dörtlü kamera kurulumunu doğrular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir