Ödüllü Bulmaca Oyunu Mulled 2, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Bu yazımızda akıllı telefonlarında oynamak için yeni bir oyun arayan okuyucularımızın göz atmak isteyebilecekleri bir oyunu aktarıyoruz. Henüz bu ay piyasaya sürülen Mulled 2 adlı oyun, bulmaca oyunu severlerin şans tanıyabileceği bir oyun.

Akıllı telefonlarımızdaki uygulama mağazalarında gerçekten çok sayıda oyun var. Bununla birlikte, bu oyunların önemli bir kısmı farklı oyunların klonları olmaktan ya da eğlenceli ve eğlenceli olmayan bir oynanışa sahip olmaktan uzaktır. Bu tür oyunlar arasında keyif alan bir oyun bulmak çok zor. Bu haberin konusu olan Mulled 2, tüm bunlardan kurtulmayı başaran bir oyun. Bulmaca oyunlarını seviyorsanız bu oyuna bir şans verebilirsiniz. Mulled 2, Ürdün'deki Pocket Gamer Connects'de Big Indie Pitch ödülünü de kazanmayı başardı.

Oynaması ücretsiz bir bulmaca oyunu

(Mulled 2 oyun videosu)

Hako Games tarafından geliştirilen oyun, adından da anlaşılacağı üzere bir devamı niteliğindedir. oyun. Mulled 2, Mulled:A Puzzle Game'in mekaniklerini koruyarak yoluna devam ediyor. Oldukça sade bir tasarıma sahip olan oyunun amacı beyaz damaları sarı noktalara sürüklemektir.

Oyunda toplam 100 adet bulmaca bulunuyor ve bulmacaların temel çözüm prensibi aynen yukarıda anlattığımız gibi çalışıyor. 100 seviyenin tamamını bitirdiyseniz, Mulled 2'deki seviye oluşturma aracıyla kendi bulmacalarınızı da oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte, bununla uğraşmak istemiyorsanız, diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan bulmacaları da oynayabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Epic Games’te uygun fiyatlı oyunlar

Epic Games, uygun fiyatlı oyunlar kategorisine birçok oyunu indirimli olarak ekledi. Özellikle ücretsiz oyunlarla ünlü olan platform, indirimlerle de dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir