Netflix’in yıldızlarla dolu yeni filmi Don’t Look Up’ın kadrosuna bir yıldız isim daha katıldı

Başarılı yönetmen Adam McKay'in Netflix'te vizyona girecek yeni filminin oyuncu kadrosu, özellikle The Big Short ve Vice filmleriyle dikkat çekti. Filmin yeni üyesi, Kaptan Amerika rolüyle tanınan başarılı oyuncu Chris Evans. Oyuncu kadrosuna Chris Evans'ın da eklenmesiyle filmin güncel oyuncu kadrosu şöyle:Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Rob Morgan, Chris Evans, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Çocuk Cudi, Matthew Perry ve Tomer Sisley.

Filmin yazarı ve yönetmeni Adam McKay. Çıkış tarihi henüz belli değil. Don't Look Up, dünyanın 6 ayda bir meteor tarafından yok edileceğini öğrenen iki uzay bilimcisinin hikayesini anlatıyor. Filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı maalesef bilinmemekle birlikte personelin heyecanlı olduğu söylenmelidir. Don't Look Up, Netflix'te yayınlanacak.

Bunlara da Göz Atın

Daredevil yayın hakları Marvel’a geçti: Dizi geri döner mi?

Disney-Netflix anlaşması bugün itibariyle sona erdi ve Daredevil'in hakları Marvel'a geri döndü. Hayranlar dizinin Disney Plus veya Hulu'da geri dönmesini istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir