NBA 2K21’de yükleme ekranları boş kalmayacak!

Çoğumuz mobil oyunlarda reklam görmeye alışkınız. Bu, çok sık olmadıkça bizi rahatsız etmiyor, çünkü geliştiricilerin para kazanmasının ana yollarından biri bu reklamlar. Peki satın aldığınız bir oyunda bir reklam görmek size nasıl hissettirir?
Oyunlarda kadın karakter tercih oranı değişiyor
Reklamlar NBA 2K21'in yükleme ekranlarında gösterilecek
NBA 2K21'in yükleme ekranları boş olmayacak, yükleme sırasında size reklam gösterilecek ve bu reklamlar atlanamayacaktır. Stevivor, Oculus Quest 2 reklamlarının oyun içindeki yükleme ekranlarında gösterildiğini bildirdi.

Normalde, NBA 2K21, maçlar yüklenirken oyuncu dizilişlerini düzenlemenize izin verir, ancak bunu reklam bitene kadar yapamazsınız. Mevcut nesil konsollarda reklamlar mevcut, bu reklamların yeni nesil konsollarda NBA 2K21'de çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor.

Bu reklamlar kısa süre sonra yeni bir tartışma başlattı, Oyuncular bir oyunda reklam görmek istemiyor ve 2K zaten UFC 4'te böyle bir girişimde bulundu. Bu reklamlar, oyunun hayranlarının tepkileri üzerine UFC 4'te kaldırıldı. Bir oyun satın almak ve yükleme ekranlarında reklam görmek nasıl bir duygu olurdu? Fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Küçük kulaklar için tasarlanan: Mini boy kulaklık!

Vie Petite kulaklık, küçük kulak yapısına sahip kişiler için tasarlanmış bir üründür. Özellikle kulaktan düşen kulaklıklara çözüm sağlar;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir