Mount & Blade II: Bannerlord’a DLSS desteği geliyor; RTX’li Minecraft beta sürecinden çıktı

NVIDIA, bu ay DLSS desteği eklemek için yeni oyunlar duyurdu ve özellikle aşina olduğumuz bir oyun var:Mount & Blade II:Bannerlord.

NVIDIA'nın duyurusuna göre Aralık ayında Mount & Blade II:Bannerlord için DLSS desteği. gelecek. Peki DLSS desteği ne yapacak? DLSS, Mount & Blade II:Bannerlord'da performansı% 50'ye kadar artırır. Bu, her GeForce RTX grafik kartının oyunu 4K'da 60FPS'nin üzerinde oynayabileceği anlamına gelir. Mount & Blade II:Bannerlord dışında, DLSS desteği CRSED:FOAD, Moonlight Blade ve Scavengers oyunları için de mevcuttur. Mount & Blade II:Bannerlord'un DLSS desteği için net bir tarihi yok, ancak bu ay gelmesi bekleniyor.

RTX ile Minecraft, NVIDIA'nın duyurusunda kalan bilgilerden bir başka önemli nokta. Bir süredir beta sürümünde olan RTX ile Minecraft, bugün beta sürümünden çıktı.

RTX'li Minecraft, yol izleme ile birlikte NVIDIA DLSS'yi destekler, böylece oyundaki tüm aydınlatma ışın izlemeli hale gelir. RTX'li Minecraft'ta oyuncular, deneyimlerini daha da geliştirmek için ışın izlemeli efektlerle desteklenen dünyalarda özel bir Fiziksel Tabanlı İşleme doku paketi ile geliştirilmiş her şeyi görebilecekler.

Minecraft'ın RTX ile yayınlanmasını kutlamak için NVIDIA, Minecraft için toplam resmi RTX dünya sayısını 15'e ekledi. 2 yeni dünya yayınlıyor. Colosseum dünyası artık kullanılabilir ve Dungeon Dash yakında onlara katılacak. Cyberpunk 2077'nin çıkışından itibaren RTX ve DLSS desteği sunacağını hatırlatalım. Cyberpunk 2077, 10 Aralık tarihinde GeForce Now sisteminde de satışa sunulacak.

Bunlara da Göz Atın

PS5 oyunu Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’e 60FPS ray tracing modu geldi

PlayStation 5'in çıkış oyunlarından Marvel's Spider-Man: Miles Morales, oyunun görsel performansı için yeni bir güncelleme ve yeni bir seçenek aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir