Metal Gear Solid Filminde Solid Snake’i Canlandıracak Bomba İsim Belli Oldu

Deadline'ın paylaştığı habere göre Oscar Isaac, uzun süredir beklenen Metal Gear Solid filminde rol alacak. Solid Snake rolünü oynayacak olan Isaac, daha önce birçok büyük yapımda yer almıştır.

Oyun dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Hideo Kojima, günümüzde hala popüler olan Metal Gear serisinin de arkasındaki isim oldu. Konami tarafından geliştirilen oyun serisi, üçüncü oyundan itibaren oyunculara Metal Gear Solid adıyla hitap etmişti. Metal Gear Solid'in Sony tarafından sinemaya uyarlanacağı açıklandı. Ancak merakla beklenen yapımda Solid Snake'i oynayacağı kesin değildi. İşte oyun serisinin baş karakterini gerçek dünyaya taşıyacak olan isim.

Solid Snake'i oynayacak oyuncu seçildi:Deadline haberine göre Metal Gear Solid filminde Solid Snake'e hayat verecek aktör Oscar Isaac oldu. Oscar Isaac, yeni Star Wars üçlemesinde, Ex Machina ve Inside Llewyn Davis yapımlarında ve çok daha fazlasında rol aldı. Oscar Isaac'in başrol için yaptığı seçim birçok kişiyi heyecanlandırdı.

Aslında, Oscar Isaac'ın Solid Snake olarak görünmesinden daha önce hem kendisi hem de filmin yönetmeni Jordan Vogt-Robert tarafından bahsedilmişti. Mart 2019'da Isaac, IGN ile yaptığı röportajda, oyunun üretim uyarlaması olarak en çok Metal Gear Solid'de yer almak istediğini söyledi.

Bunlara da Göz Atın

Daredevil yayın hakları Marvel’a geçti: Dizi geri döner mi?

Disney-Netflix anlaşması bugün itibariyle sona erdi ve Daredevil'in hakları Marvel'a geri döndü. Hayranlar dizinin Disney Plus veya Hulu'da geri dönmesini istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir