iPhone 12 Pro parçalarına ayrıldı, MagSafe ortaya çıktı!

Şimdiye kadarki en güçlü model olan iPhone 12 Pro demonte edilerek cihazın içi, özellikle de MagSafe mıknatısı ortaya çıktı. Daha önce telefonun yeni Seramik Kaplama özelliğinin dayanıklılığı ve çizilme özelliği test edilmişti. İşte iPhone 12 Pro MagSafe mekaniği!
Apple sürpriz bir olay duyurdu:"Bir şey daha"
iPhone 12 Pro MagSafe mekaniği ortaya çıktı! YouTuber tarafından parçalara ayrıldı. Bildiğiniz gibi genel olarak bu tür test videoları ile tanınan kanal, artık oldukça popüler ve dikkat çekici olan iPhone 12 Pro'nun MagSafe mekaniklerini ortaya koyuyor. Demontaj videosundaki en dikkat çekici detay ise MagSafe mıknatıslardı. Telefonun içini açan YouTuber, parçaları dikkatlice ayırıyor. Pilin altına yerleştirilen bu mekanik, yuvarlak yapı neredeyse tüm paneli kaplar.

MagSafe büyük bir coşkuyla tanıtıldı ve birçok kişi onu kullanmaktan heyecan duydu, ancak MagSafe cüzdanı için de olumsuz yazılar gelmeye başladı. Biliyorsunuz, MagSafe cihazı kullanıcılara cüzdan olarak da sunuluyor. Bunu deneyimleyen MacRumors ekibi, şarj cihazının cüzdan noktasında kötü kullanıldığını gösteriyor. Çünkü manyetik yapısı ile telefonun arka kısmına oturan MagSafe cüzdanı, cebe koyarken veya elde tutarken düşebilir.

Bunlara da Göz Atın

Twitch’te bir yol ayrımı daha

Dünyaca ünlü yayın platformu Twitch, şirketin en başından beri içinde bulunduğu bir isimle yollarını ayırdığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir