Gına Geldi: Cyberpunk 2077 Bir Kez Daha Ertelendi

Oyun dünyasının dört gözle beklediği CD PROJEKT RED'in üretimi Cyberpunk 2077, bugün bir kez daha ertelendi ve oyuncuları üzdü. Ancak CD PROJEKT RED'in kararı birçok oyuncunun sinirlenmesine neden oldu.

Oyun dünyasının merakla beklediği Cyberpunk 2077, 19 Kasım 2020'de oyuncularla buluşacaktı. Devasa bir haritaya ve bu haritada sayısız olasılığa ev sahipliği yapan oyun normalde geçtiğimiz Nisan ayında bizlerle buluştu ve şimdi tadını çıkaracaktık. . Ancak tahmin edebileceğiniz gibi koronavirüs Cyberpunk 2077 geliştirici CD'sini de etkiliyor PROJEKT RED'in neden olduğu oyun 17 Eylül 2020'ye ertelendi ve oyuncular merakla bu tarihi beklemeye başladı. Ancak daha sonra oyunun çıkış tarihi 19 Kasım'a ertelendi.

Cyberpunk 2077 bir kez daha ertelendi:

Bu gecikmeden sonra, Cyberpunk 2077'nin uzun süre erteleneceğine dair hiçbir endişe yoktu. Çünkü 19 Kasım'dan kısa bir süre önce CD PROJEKT RED, oyunun pazarlamasını hızlandırdı ve pek çok heyecan verici içerik paylaştı. Ancak bugün gördüğümüz gibi her şey beklediğimiz gibi olmayabilir. Evet, Cyberpunk 2077 bir kez daha ertelendi. Sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda Cyberpunk 2077 ekibi, oyunun 21 gün daha ertelendiğini duyurdu. Oyunun yeniden ertelenmesiyle birlikte Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihi 10 Aralık 2020 olarak güncellendi.

Bunlara da Göz Atın

Epic Games’te uygun fiyatlı oyunlar

Epic Games, uygun fiyatlı oyunlar kategorisine birçok oyunu indirimli olarak ekledi. Özellikle ücretsiz oyunlarla ünlü olan platform, indirimlerle de dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir