Disney, Yeni Animasyon Filmi Encanto İçin Tanıtım Videosu Yayınladı

Disney, önümüzdeki yıl büyük ekranda izleyiciyle buluşacak yeni animasyon filmi Encanto için bir tanıtım videosu yayınladı. Kolombiya'da geçen film, sihirli güçlere sahip bir aileyi konu alıyor.

Disney Animation, Oscar ödüllü Zootropolis:City of the Animals yönetmeni Byron Howard ve yardımcı yönetmen Jared Bush ile ortaklaşa hayata geçirilecek olan yeni animasyon filmi Encanto'nun ilk tanıtım videosunu yayınladı.

Stüdyonun 60. uzun metrajlı filmi olacak Encanto, büyülü bir aileden geliyor. Yoksun bırakılan Kolombiyalı bir kız hakkında. Filmin ya da oyuncuların hikayesi hakkında detaylar bilinmemekle birlikte Disney, filmin tanıtımı için "Encanto seni büyülü bir ailenin yaşadığı Kolombiya'ya götürür" ifadesini kullandı.

Disney'in yeni animasyon filmi Encanto için yayınlanan fragman:

Bolt, Tangled ve Zootopia'dan tanıdığımız Byron Howard ve Zootopia ve Penn Zero:Part-Time Hero ile de tanınan Jared Bush, seyirciyle buluşması beklenen animasyon filmin yönetmen koltuğunda otururken Sonunda, Charise Castro Smith ve Jared Bush'un yazdığı The Exorcist ve Sweetbitter dizileriyle tanınan Amerikalı oyun yazarı Charise Castro Smith, yapımda Lin-Manuel Miranda'nın yazdığı şarkılara yer veriliyor. Filmin yapımcılığını Yvett Merino Flores ile birlikte Clark Spencer üstleniyor. Seyirciyi büyülü bir ailenin büyülü bir evde yaşadığı Kolombiya'ya götüren film, büyülü güçlere sahip bir aile ve ailede bu güçlerden yoksun tek kişi olan evin genç kızını konu alıyor. Encanto'nun anlamının "Büyü" olduğu bilinmektedir.

Bunlara da Göz Atın

Daredevil yayın hakları Marvel’a geçti: Dizi geri döner mi?

Disney-Netflix anlaşması bugün itibariyle sona erdi ve Daredevil'in hakları Marvel'a geri döndü. Hayranlar dizinin Disney Plus veya Hulu'da geri dönmesini istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir