Assassin’s Creed Valhalla’daki Dövüş Mekaniklerini Gösteren Yeni Bir Video Paylaşıldı

IGN tarafından yayınlanan yeni bir video, önümüzdeki ay oyunculara sunulacak olan Assassin's Creed Valhalla'daki dövüş mekaniklerini gösteriyor. Oyuncular, oyundaki birçok farklı dövüş mekaniğini kullanarak düşmanlarını etkisiz hale getirebilirler.

Geliştirici şirket Ubisoft, önümüzdeki ay piyasaya çıkacak Assassin's Creed Valhalla hakkında birçok detayı hayranlarıyla paylaştı ve hatta Jotunheim ve Asgard'ın oyunda olacağını doğruladı. Şimdi, IGN ile çekilen yeni bir videoda, Ubisoft geliştiricisi Marc-Antoine Pietri, oyuncuların kullanabileceği çeşitli dövüş becerilerinden bahsetti.

Yaklaşık 10 dakika uzunluğundaki videoda oyuncuların oyunda kullanabileceği farklı yetenekler görüyoruz. Ancak videoda oyuncuların yeterli şarj seviyesine sahip olduklarında düşmanlara yüksek hasar veren yanıcı oklar atabildiğini, uzaktan balta fırlatabildiğini veya diğer saldırı mekanizmalarını kullanabildiğini görüyoruz.

Assassin's Creed Valhalla'daki en iyi dövüş becerilerini gösteren video:

Savaş mekaniğinin yanı sıra Eivor'un yerleşim alanına bir kez daha bakıyoruz. Bu alanda silahları geliştirmek için bir demirci ve balık tutmak için bir balıkçı kulübesi gibi kilidi açılacak farklı tesisler vardır.

Assassin's Creed Valhalla'nın savaş mekaniği üzerine yaptığı bir konuşmada, oyunun yönetmeni Ashraf Ismail, oyunun Viking temasını daha iyi anlatmak için acımasız ve ilkel bir mücadele verdi. Sisteme sahip olacağını söyledi. Görünüşe göre Valhalla, özellikle oyunlarda yakın dövüş hayranlarını etkileyecek mekaniklere sahip olacak.

Bunlara da Göz Atın

Epic Games’te uygun fiyatlı oyunlar

Epic Games, uygun fiyatlı oyunlar kategorisine birçok oyunu indirimli olarak ekledi. Özellikle ücretsiz oyunlarla ünlü olan platform, indirimlerle de dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir