Apple Watch’a kamera özelliği kazandıran kayış!

En popüler giyilebilir cihazlardan biri olan Apple Watch için birçok farklı aksesuar fikri ortaya çıkıyor. Yaklaşık dört yıl önce benzer bir fikir olarak ortaya çıkan ve sonraki dönemde geliştirilen Wristcam nihayet satışa sunuldu. Akıllı saate kamera özelliği ekleyen bu kayış, saate ön ve üst olmak üzere iki kamera ekliyor. Kameralı Apple Watch oldukça farklı görünüyor:
Apple Watch, sahibinin hayatını kurtardı!
Kameralı Apple Watch daha sert görünüyor
Tasarım açısından bakıldığında, Apple Watch, normalde bilekte geleneksel akıllı saatlere benzeyen, daha küçük bir ekrana ve ince kayışa sahip bir saattir. Kamera özelliği kazandıran bu kayış ile oldukça kalınlaşan ve daha büyük bir gövdeye sahip olan akıllı saat, kamera özelliği ile gönülleri hala kazanıyor.

ile Apple Watch'un yetenekleri arasında Kamera, 8 Megapiksel kamerası ile 4K video çekebilme özelliğine sahiptir. Kayışlı 2 Megapiksel ön kameraya sahip olan akıllı saat, 8 GB dahili depolama alanına sahip. Bluetooth 4.2 aracılığıyla Apple Watch'a bağlanan ve etkileşimde bulunan kameralar, çekilen bir fotoğrafı 20 saniye gibi kısa bir sürede akıllı saate aktarabilir.

Doğrudan çekilen videoları ve fotoğrafları (yukarıdaki ve aşağıdaki fotoğraflar gibi) Apple Watch aracılığıyla paylaşma özelliği henüz mevcut değil. Bunun ileride yazılım desteği ile mümkün olacağı söyleniyor. Apple Watch'unuzu kamerayla yapmak istiyorsanız, şu anda 299 $ 'lık bir fiyat ödemeniz gerekiyor. İlk müşteriler bu kemeri önümüzdeki yılın Mart ayında alabilecekler.

Bunlara da Göz Atın

LG, sızdırılan katlanabilir telefon ile gündemde

Velvet ve Wing modelleriyle akıllı telefon pazarına yeniden giren LG, yeni bir patent sızıntısı ile gündeme geldi. LG'nin katlanabilir bir telefon üzerinde çalışmaya başladığı iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir