74 TL değerinde iki oyun Epic Store’da ücretsiz oldu

Epic Games Store, ücretsiz oyun kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta toplam değeri 74 TL olan iki farklı oyun ücretsizdi. Layers of Fear 2 ve Costume Quest 2 oyunlarını önümüzdeki hafta ücretsiz olarak kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bu hafta Cadılar Bayramı nedeniyle bu temaya uygun iki oyun verildi. Layers of Fear 2, 2019 yılında yayınlanan bir psikolojik korku oyunu olarak dikkat çekiyor. Serinin ilk oyunu da geçtiğimiz yıl Epic Store'da ücretsiz olarak dağıtıldı. Layers of Fear 2'nin ilk oyun kadar beğenildiğini söyleyemeyiz ama yine de gergin bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. İlk oyunu beğendiyseniz veya bu türe ilgi duyuyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. 2014 yılında piyasaya sürülen Costume Quest 2, genel olarak çok olumlu eleştirilere sahip. Oyunun fragmanı aşağıdaki gibidir:

Zamanda yolculuk eden ürkütücü yerleri keşfedin, güçlü Hallo savaşçılarına dönüşen harika yeni kostümler giyin ve savaşta hijyen takıntılı kötülere karşı kullanmak için daha fazla Creepier Treat Card toplayın.

Costume Quest 2 ve Layers of Fear 2 'Hemen şimdi Epic Games Store'dan edinebilir ve Epic Games Launcher'ın yardımıyla bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 29 Ekim 18:00 da sona erecek. Epic Games Store'un önümüzdeki hafta ücretsiz olarak vereceği oyunlar da açıklandı:Blair Witch ve Ghostbusters:The Video Game Remastered.

Bunlara da Göz Atın

Crytek’in Crysis Next isimli bir battle royale oyun üzerinde çalıştığı iddia edildi

Crytek de dahil olmak üzere bir grup şirkete sızdırılan fidye yazılımı çetesinin yaydığı bilgilere göre, Crytek, Crysis evreninde bir battle royale oyunu seti üzerinde çalışıyor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir